خانه / اخبار شاخص / امیری: دولت با استانی شدن انتخابات موافق است

امیری: دولت با استانی شدن انتخابات موافق است

شاخص انتخابات: «حسینعلی امیری» ظهر امروز چهار شنبه در حاشیه جلسه هیات وزیران در گفت و گو با خبرنگاران درباره لایحه جامع انتخابات گفت: در حال حاضر لایحه جامع انتخابات را در دستور کار دولت داریم، که تا دو هفته آینده در صحن دولت مورد رسیدگی دقیق قرار می گیرد.معاون امور مجلس رئیس جمه…

«حسینعلی امیری» ظهر امروز چهار شنبه در حاشیه جلسه هیات وزیران در گفت و گو با خبرنگاران درباره لایحه جامع انتخابات گفت: در حال حاضر لایحه جامع انتخابات را در دستور کار دولت داریم، که تا دو هفته آینده در صحن دولت مورد رسیدگی دقیق قرار می گیرد.
معاون امور مجلس رئیس جمهوری با اشاره به بررسی کلیات لایحه جامع انتخابات در جلسه گذشته دولت، بیان کرد: طرح استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی روز گذشته با دو فوریت در مجلس شورای اسلامی رای آورد، امروز هم در جلسه دولت این موضوع مطرح و مفصل راجع به این طرح صحبت شد.
امیری افزود: در جلسه امروز پس از بحث و بررسی رای گیری انجام شد و دولت با طرح نمایندگان محترم مبنی بر استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی موافقت کرد.

منبع: ایرنا

درباره shakhese entekhabat

پیشنهاد بررسی

در طرح استانی شدن انتخابات کانون های قدرت و ثروت برنده انتخابات خواهند شد/ در این طرح به مناطق کوچک و دور افتاده اهمیتی داده نخواهد شد

شاخص انتخابات: نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس، گفت: طرح استانی شدن انتخابات دسترسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *