خانه / حوزه های انتخابیه / سایه روشن های انتخابات مجلس ۹۸ در استان قزوین

سایه روشن های انتخابات مجلس ۹۸ در استان قزوین

شاخص انتخابات: شماره جدید هفته نامه نسیم قزوین تیتر اول خود را به گمانه زنی در خصوص نامزدهای انتخابات نمایندگان مجلس شورای اسلامی سال ۹۸ اختصاص داده است.

به گزارش ایرنا در این مطلب نام و چهره افرادی چون داود محمدی، سیده حمیده زرآبادی، رجب رحمانی، سیده منیره قوامی، فاطمه محمد بیگی، حکمت الله داودی، لطف الله سیاهکالی مرادی، سالار قاسمی، روح الله بابایی صالح، حامد کبودوند، حجت الاسلام سید مرتضی حسینی، بهمن طاهرخانی، روح الله عباسپور، فرج الله فصیحی رامندی و حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی به چشم می خورد.
سخنان آیت الله عابدینی امام جمعه قزوین در جلسه دبیران کارگروه های ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با تیتر ‘مبارزه با فساد ذائقه مردم را شیرین می کند’ از دیگر عناوین این شماره نسیم قزوین است.
همچنین نشریه نسیم قزوین در مطلب دیگری به نشست خبری استاندار به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پرداخته و به نقل از استاندار نوشته است: نیروهای جذب شده در شهرداری مورد بازنگری قرار می گیرند.
نسیم قزوین همچنین خبری نیز به نقل از رییس کل دادگستری منتشر کرده که از بررسی و رسیدگی به پرونده هفت سنگان در تهران خبر داده است.
تقدیم لایحه ۷۸۳ میلیارد تومانی سال ۹۸ شهرداری قزوین به شورای اسلامی شهر، حمایت جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) از اقدام انقلابی دادستان در برخورد قاطع با مدیران متخلف و سخنان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین در نشست خبری با تیتر اعتقاد دارم که فرهنگ با دستورالعمل و بخشنامه درست نمی شود از دیگر عناوین این شماره نسیم قزوین است.
هفته نامه نسیم قزوین به مدیر مسئولی حسن رجبی منتشر می شود.

منبع: ایرنا

درباره shakhese entekhabat

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *